Detocell – opinie o tabletkach na cellulit Detocell

Tabletki Detocell to niepowtarzalna kompozycja wyjątkowych składników naturalnego pochodzenia, przeznaczona dla kobiet w każdym wieku. Zawiera w swoim składzie mieszaninę oleju roślinnego z ogórecznika i oleju rybiego, wyciągi suche z morszczynu, wąkrotki azjatyckiej oraz nasion winogron. Składniki te przyczyniają się do poprawy metabolizmu komórkowego skóry, przez co znacząco zmniejszają cellulit. Preparat rekomendowany przez Ewę Chodakowską.

Cena:  już od  19 zł  >>>Porównaj ceny w sklepach

Jak stosować Detocell?

Należy przyjmować jedną tabletkę, najlepiej podczas posiłku.  W trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną.

Moja opinia o kapsułkach Detocell:

Detocell jest popularnym i polecanym preparatem – zachęcona reklamą telewizyjną sama skusiłam się do wypróbowania go. Należy przyznać, że produkt jest dość tani (przy obecnych promocjach w niektórych sklepach nawet poniżej 19 zł za opakowanie), a jego skład wygląda bardzo obiecująco. Ośmielona pierwszymi pozytywnymi zmianami, które pojawiły się po miesiącu stosowania, kontynuowałam kurację przez następne trzy miesiące – jednak dalszych efektów nie było. W porównaniu tego preparatu z Cellineą wypada on wprawdzie dosyć słabo, ale w przypadku występowania bardzo niewielkiej pomarańczowej skórki, skuteczność jest dostrzegalna. W przypadku zaawansowanego stadium jest to niestety kompletna strata czasu. Po co marnować czas oraz pieniądze na zabiegi produktami o znikomym bądź niepewnym działaniu? Warto od razu zastanowić się nad zakupem obecnie najskuteczniejszych tabletek na cellulit, czyli Cellinea.

A Wy, moje drogie Panie, jakie macie odczucia odnośnie kapsułek Detocell? Gorąco zachęcam do komentowania 🙂

2 thoughts on “Detocell – opinie o tabletkach na cellulit Detocell

  1. Anna K says:

    Biorę detocell już przez ponad dwa tygodnie, nie zauważyłam jak narazie większych zmian zobaczymy jak będzie później 🙂

    • admin says:

      Proszę, nie zapomnij napisać jak efekty. Mam nadzieję, że będą lepsze niż w moim przypadku, ja na szczęście dzięki cellinei nie mam już cellulitu, jednak długo nie mogłam się przełamać ze względu na cenę która jest trochę wyższa, jednak nie żałuję 🙂

Comments are closed.